O nás

FLOREKO s.r.o. – Rosteme pro Vás

Přední Česká Školkařská Firma

Jsme rodinná firma FLOREKO s.r.o., specializující se na školkařský provoz a kompletaci zakázek okrasných dřevin. V roce 2024 slavíme 28 let své existence na trhu a za tuto dobu jsme se dostali mezi přední české firmy ve svém oboru. Jsme dodavatelem realizačních firem, technických služeb a zahradnických center. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby pro naše zákazníky.

Naše Okrasná Školka v Postoupkách u Kroměříže

FLOREKO s.r.o. disponuje vlastní okrasnou školkou v Postoupkách u Kroměříže o rozloze 12 hektarů. Naše okrasná školka se zaměřuje na produkci alejových stromů, růží a mladého školkařského materiálu. Jsme hrdí na naši širokou škálu okrasných dřevin, které pečlivě pěstujeme s ohledem na kvalitu a zdraví rostlin. Naše školka je vybavena moderními technologiemi a naším týmem zkušených odborníků, kteří se starají o každý detail pěstování.

Distribuce Rostlin z Provozovny v Záříčí u Chropyně

Distribuce našich rostlin je zajištěna prostřednictvím provozovny v Záříčí u Chropyně. Díky našemu efektivnímu distribučnímu systému jsme schopni dodávat rostliny v perfektním stavu a včas. Naše rostliny jsou pečlivě baleny a připraveny k transportu, aby se k vám dostaly v nejlepší kondici.

Naše Vášeň pro Školkařství

Školkařina nás baví a pěstujeme pro Vás – naše zákazníky. Doufáme, že z každé rostliny budete mít stejnou radost jako my. Naším cílem je nejen poskytovat kvalitní okrasné dřeviny, ale také sdílet naši vášeň a odborné znalosti s vámi. Každá rostlina, kterou u nás najdete, je výsledkem naší tvrdé práce a lásky k oboru.

Kontaktujte Nás

Pokud máte zájem o naše produkty nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli s výběrem a odpověděli na všechny vaše dotazy. Navštivte naše webové stránky nebo nás navštivte osobně v naší školce.